• Kabel Lanberg CCS CA-HDMI-11CC-0030-BK (HDMI M - HDMI M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-11CC-0030-BK
Gwarancja 24 miesięcy
8.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.115 kg
Specyfikacja
Długość kabla 3 m
Materiał pokrycia styków Miedź
Rozmiar przewodu AWG 30
Wersja HDMI 1.4
Maksymalna częstotliwość odświeżania 30 Hz
Szybkość przesyłania danych 10,2 Gbit/s
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Złącze 2 Męska
Rozmiar złącza 2 Prosty
Rozmiar złącza 1 Prosty
Kolor produktu Czarny
Złącze 1 Męska
Tworzywo kabla Stal pokryta miedzią (CCS)
Materiał płaszcza przewodu Plastik
Ilość sztuk 1
Złączka 1 HDMI Typu A (Standard)
Złączka 2 HDMI Typ A (Standard)
Szerokość 180mm
Długość 30mm
Wysokość 140mm