• Kabel Lanberg CA-USBE-10CC-0007-BK (USB 2.0 M - USB 2.0 F; 0,7m; kolor czarny)
Symbol: CA-USBE-10CC-0007-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
4.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
Waga 0.035 kg
EAN 5901969413779
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rozmiar złącza 1 Prosty
Złącze 2 Męska
Maksymalna szybkość przesyłania danych 0,48 Gbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych 480 Mbit/s
Złączka 2 USB A
Wersja USB USB 2.0
Kolor produktu Czarny
Rozmiar złącza 2 Prosty
Złączka 1 USB A
Materiał pokrycia styków Złoto
Złącze 1 Męska
Długość kabla 0,7 m
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 10mm
Wysokość 130mm