• Kabel Lanberg CA-US3E-10CC-0018-B (USB 3.0 M - USB 3.0 F; 1,8m; kolor niebieski)
Symbol: CA-US3E-10CC-0018-B
Gwarancja 24 miesięcy
11.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.08 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Niebieski
Długość kabla 1,8 m
Złącze 2 Żeńska
Maksymalna szybkość przesyłania danych 4800 Mbit/s
Rozmiar złącza 2 Prosty
Wersja USB 3.0
Złączka 2 USB A
Rozmiar złącza 1 Prosty
Złączka 1 USB A
Złącze 1 Męska
Ilość sztuk 1
Szerokość 175mm
Długość 10mm
Wysokość 175mm