• Kabel Lanberg CA-HDMI-20CU-0030-BK (HDMI M - HDMI M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-20CU-0030-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
12.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.145 kg
EAN 5901969415636
Zostaw telefon
Kolor produktu Czarny
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Złącze 2 Męska
Rozmiar przewodu AWG 30
Długość kabla 3 m
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Złączka 2 HDMI Typu A (Standard)
Szerokość 130mm
Długość 20mm
Wysokość 150mm