• Kabel Lanberg CA-HDMI-20CU-0005-BK (HDMI M - HDMI M; 0,50m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-20CU-0005-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
6.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.054 kg
EAN 5901969415605
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rozmiar złącza 2 Prosty
Materiał pokrycia styków Złoto
Kanał Ethernet HDMI Tak
Audio Return Channel (ARC) Tak
Rozmiar złącza 1 Prosty
Rozmiar przewodu AWG 30
Złącze 1 Męska
Złącze 2 Męska
Tworzywo kabla Miedź
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Kompatybilność 3D Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Szybkość przesyłania danych 18 Gbit/s
Ilość sztuk 1
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak
Złączka 1 HDMI Typu A (Standard)
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Długość kabla 0,5 m
Kolor produktu Czarny
Złączka 2 HDMI Typu A (Standard)
Wersja HDMI 2.0
Szerokość 180mm
Długość 20mm
Wysokość 180mm