• Kabel Lanberg CA-HDDV-20CU-0018-BK (HDMI M - DVI-D (24+1) M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDDV-20CU-0018-BK
Gwarancja 24 miesięcy
14.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.125 kg
Specyfikacja
Rozmiar złącza 2 Prosty
Ilość warstw osłonowych 2
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Złącze 2 Męska
Rozmiar przewodu AWG 28
Złączka 2 DVI-D
Rozmiar złącza 1 Prosty
Ochrona magnetyczna Tak
Złączka 1 HDMI Typu A (Standard)
Maksymalna rozdzielczość 3840 x 2160 px
Dual Link DVI Tak
Długość kabla 1,8 m
Kolor produktu Czarny
Materiał pokrycia styków Złoto
Złącze 1 Męska
Tworzywo kabla Miedź
Ilość sztuk 1
Szerokość 120mm
Długość 20mm
Wysokość 160mm