• Kabel Lanberg CA-HDDV-10CC-0030-BK (HDMI M - DVI-D (18+1) M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDDV-10CC-0030-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
13.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.16 kg
EAN 5901969421668
Zostaw telefon
Specyfikacja
Złączka 1 HDMI Typu A (Standard)
Złączka 2 DVI-D
Ilość warstw osłonowych 2
Rozmiar złącza 1 Prosty
Ochrona magnetyczna Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Maksymalna rozdzielczość 1920 x 1200 px
Długość kabla 3 m
Złącze 1 Męska
Rozmiar złącza 2 Prosty
Złącze 2 Męska
Materiał pokrycia styków Złoto
Kolor produktu Czarny
Rozmiar przewodu AWG 30
Tworzywo kabla Miedź
Ilość sztuk 1
Szerokość 160mm
Długość 30mm
Wysokość 150mm