• HUB Lenovo 4-portowy USB-C/4xUSB-A, GX90X21431
Symbol: GX90X21431
Gwarancja 12 miesięcy
97.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.082 kg
Specyfikacja
Wysokość produktu 12 mm
Szerokość produktu 233 mm
Głębokość produktu 37 mm
Waga produktu 42 g
Zakres wilgotności względnej 20 - 95%
Interfejsy hub USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A
Kolor produktu Czarny
Certyfikaty CB, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, Ukraine, KCC
Waga wraz z opakowaniem 96 g
Szerokość opakowania 201 mm
Wysokość opakowania 25 mm
Głębokość opakowania 90 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 4
Interfejs hosta USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Długość kabla 0,1 m
Maksymalna temperatura eksploatacji 40 °C
Szerokość 110mm
Długość 50mm
Wysokość 227mm