• Goodram UDIMM ECC VLP 32GB 2Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4D832G
Symbol: W-MEM3200E4D832G
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.03 kg
EAN 5908267962121
Zostaw telefon
Specyfikacja
On-Die ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Organizacja chipów 2Rx8
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.2 V
Korekcja ECC Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Ranking pamięci 2
Standard JEDEC Tak
Ustawienie trybu 2048M x 72
Rodzaj pamięci UDIMM ECC
Typ pamięci ECC
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR4
Opóźnienie CAS 22
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 100 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 85 °C
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm