Goodram UDIMM ECC VLP 32GB 2Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4D832G
Symbol:
W-MEM3200E4D832G
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| On-Die ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Ranking pamięci | 2 |
| Standard JEDEC | Tak |
| Ustawienie trybu | 2048M x 72 |
| Rodzaj pamięci | UDIMM ECC |
| Typ pamięci | ECC |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 100 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 50mm |