Goodram UDIMM ECC VLP 16GB 2Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4D816G
Symbol:
W-MEM3200E4D816G
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.02 kg |
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | UDIMM ECC |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 50mm |