• Goodram UDIMM ECC VLP 16GB 2Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4D816G
Symbol: W-MEM3200E4D816G
Brak towaru
769.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.02 kg
EAN 5908267962138
Zostaw telefon
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci UDIMM ECC
Pamięć RAM 16 GB
Organizacja chipów 2Rx8
Typ pamięci RAM DDR4
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm