• Goodram UDIMM ECC VLP 16GB 2Rx8 2666MHz PC4-21300 W-MEM2666E4D816G
Symbol: W-MEM2666E4D816G
Brak towaru
769.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.015 kg
EAN 5908267941911
Zostaw telefon
Specyfikacja
On-Die ECC Nie
Ranking pamięci 2
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Napięcie pamięci 1.2 V
Korekcja ECC Tak
Typ pamięci ECC
Ustawienie trybu 1024M x 72
Rodzaj pamięci UDIMM ECC
Standard JEDEC Tak
Organizacja chipów 2Rx8
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Opóźnienie CAS 19
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 85 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 100 °C
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm