• Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4S88G
Symbol: W-MEM3200E4S88G
396.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.028 kg
Rodzaj pamięci UDIMM ECC
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Pamięć RAM 8 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Organizacja chipów 1Rx8
Typ pamięci RAM DDR4
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 160mm
Długość 50mm
Wysokość 10mm