Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4S88G
Symbol:
W-MEM3200E4S88G
396.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.028 kg |
| Rodzaj pamięci | UDIMM ECC |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 10mm |