• Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 2666MHz PC4-21300 W-MEM2666E4S88G
Symbol: W-MEM2666E4S88G
559.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.028 kg
Specyfikacja
Korekcja ECC Tak
Napięcie pamięci 1.2 V
On-Die ECC Nie
Ranking pamięci 1
Ustawienie trybu 1024M x 72
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Organizacja chipów 1Rx8
Opóźnienie CAS 19
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Rodzaj pamięci UDIMM ECC
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Przeznaczenie PC/serwer
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 85 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 100 °C
Szerokość 165mm
Długość 15mm
Wysokość 50mm