• GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 50AH 12V/12.8V 640WH LFPGC12V50AH
Symbol: LFPGC12V50AH
Gwarancja 36 miesięcy
655.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 6.01 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Zielony
Kolor produktu Czarny
Maksymalny prąd rozładowania 75 A
Pojemność baterii 50 Ah
Pojemność baterii 640 Wh
Napięcie baterii 12 V
Rodzaj baterii Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4)
Wysokość produktu 210 mm
Szerokość produktu 230 mm
Wymiary produktu (SxGxW) 230 x 140 x 210 mm
Waga produktu 6 kg
Głębokość produktu 140 mm
Szerokość 175mm
Długość 270mm
Wysokość 270mm