• GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 100AH 12V/12.8V 1280WH LFPGC12V100AH
Symbol: LFPGC12V100AH
Gwarancja 36 miesięcy
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 12 kg
EAN 5904326374836
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Zielony
Kolor produktu Czarny
Pojemność baterii 100 Ah
Pojemność baterii 1280 Wh
Maksymalny prąd rozładowania 150 A
Rodzaj baterii Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4)
Napięcie baterii 12,8 V
Czas eksploatacji baterii 10 lat(a)
Waga produktu 12 kg
Szerokość produktu 340 mm
Wysokość produktu 225 mm
Głębokość produktu 180 mm
Wymiary produktu (SxGxW) 340 x 180 x 225 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) 0 - 45 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -20 - 60 °C
Szerokość 360mm
Długość 250mm
Wysokość 205mm