• GOODRAM DDR4 IRP-K3600D4V64L18/16G 16GB 3600MHz 18-22-22 Deep Black
Symbol: IRP-K3600D4V64L18/16G
563.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.047 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Rodzaj chłodzenia Radiator
Typ pamięci RAM DDR4
Opóźnienie CAS 18
Napięcie pamięci 1.35 V
Korekcja ECC Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 16 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj opakowania Blister
Szerokość 160mm
Długość 50mm
Wysokość 10mm