• G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3600C16D-32GTRSC
Symbol: F4-3600C16D-32GTRSC
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.24 kg
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Profil SPD Tak
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie SPD 1.2 V
Podświetlenie Tak
Pamięć RAM 32 GB
Opóźnienie CAS 16
Prędkość SPD 2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 139mm
Długość 30mm
Wysokość 177mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.