G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS
Symbol:
F4-3200C16D-32GTRS
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.235 kg |
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.