• G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS
Symbol: F4-3200C16D-32GTRS
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.235 kg
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Podświetlenie Tak
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR4
Opóźnienie CAS 16
Pokrycie ołowiem Złoto
Pamięć RAM 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu 44 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 180mm
Długość 25mm
Wysokość 140mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.