• G.SKILL TRIDENTZ RGB NEO AMD DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZN
Symbol: F4-3600C18D-32GTZN
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.181 kg
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Profil SPD Tak
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Napięcie SPD 1.2 V
Korekcja ECC Nie
Podświetlenie Tak
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 32 GB
Opóźnienie CAS 18
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość SPD 2133 MHz
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 163mm
Długość 17mm
Wysokość 134mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.