• G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR
Symbol: F4-3600C18D-32GTZR
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Pamięć RAM 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Napięcie SPD 1.2 V
Podświetlenie Tak
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.35 V
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj chłodzenia Radiator
Opóźnienie CAS 18
Pokrycie ołowiem Złoto
Profil SPD Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Prędkość SPD 2133 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Kolor podświetlenia Różne
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 162mm
Długość 17mm
Wysokość 139mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.