G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR
Symbol:
F4-3600C18D-32GTZR
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.19 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Podświetlenie | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Profil SPD | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 139mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.