• G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL26 NEO F5-6000J2636H32GX2-TR5NS
Symbol: F5-6000J2636H32GX2-TR5NS
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.25 kg
EAN 4713294239273
Zostaw telefon
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.45 V
Szybkość przesyłania danych pamięci 6000 MT/s
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Pamięć RAM 64 GB
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 26
Obsługiwane produkty AMD AM5 platforms
Szerokość 175mm
Długość 25mm
Wysokość 140mm
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.