G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL26 NEO F5-6000J2636H32GX2-TR5NS
Symbol:
F5-6000J2636H32GX2-TR5NS
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.25 kg |
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.45 V |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 26 |
| Obsługiwane produkty | AMD AM5 platforms |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.