• G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL26 NEO F5-6000J2636H32GX2-TR5NS (OUTLET)
Symbol: F5-6000J2636H32GX2-TR5NS
Produkt rozpakowywany, po testach. Widoczne ślady montażu. Ram sprawny z kompletem wyposażenia.
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.25 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Pamięć RAM 64 GB
Napięcie pamięci 1.45 V
Korekcja ECC Nie
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 26
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Szybkość przesyłania danych pamięci 6000 MT/s
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Obsługiwane produkty AMD AM5 platforms
Szerokość 175mm
Długość 25mm
Wysokość 140mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.