• G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL28 SILVER F5-6000J2836G16GX2-TR5S
Symbol: F5-6000J2836G16GX2-TR5S
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.23 kg
EAN 4713294238375
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Radiator
Szybkość przesyłania danych pamięci 6000 MT/s
Pamięć RAM 32 GB
Profil SPD Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Opóźnienie CAS 28
Przeznaczenie PC
Napięcie pamięci 1.4 V
Typ pamięci RAM DDR5
Korekcja ECC Nie
Kolor produktu Srebrny
Podświetlenie Tak
Prędkość SPD 4800 MHz
Napięcie SPD 1.1 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Szerokość 175mm
Długość 25mm
Wysokość 140mm
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.