• G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL28 NEO F5-6000J2836G16GX2-TR5NS
Symbol: F5-6000J2836G16GX2-TR5NS
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.24 kg
Specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Pamięć RAM 32 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Napięcie pamięci 1.4 V
Napięcie pamięci 1.1 V
Opóźnienie CAS 28
Przeznaczenie PC
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Podświetlenie Tak
Rodzaj chłodzenia Radiator
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pokrycie ołowiem Złoto
Szerokość 175mm
Długość 135mm
Wysokość 25mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.