G.SKILL TRIDENT Z5 ROYAL RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL28 NEO F5-6000J2836G16GX2-TR5NS
Symbol:
F5-6000J2836G16GX2-TR5NS
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.24 kg |
| Specyfikacja | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Opóźnienie CAS | 28 |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 25mm |
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.