G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X64GB 6000MHZ CL34 XMP3 BLACK F5-6000J3444F64GX2-TZ5RK
Symbol:
F5-6000J3444F64GX2-TZ5RK
| Wpisz swój e-mail |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.17 kg |
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 128 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 64 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 34 |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 127mm |
Pamięć RAM:
128 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.