• G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X64GB 6000MHZ CL34 XMP3 BLACK F5-6000J3444F64GX2-TZ5RK
Symbol: F5-6000J3444F64GX2-TZ5RK
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.17 kg
EAN 4711549510498
Zostaw telefon
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.1 V
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Szybkość przesyłania danych pamięci 5600 MT/s
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Przeznaczenie PC
Rodzaj chłodzenia Radiator
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Typ pamięci RAM DDR5
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Pamięć RAM 128 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 64 GB
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 34
Szerokość 162mm
Długość 15mm
Wysokość 127mm
Pamięć RAM:
128 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.