• G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6400MHZ CL32 XMP3 BLACK F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
Symbol: F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.18 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 64 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 6400 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 32
Korekcja ECC Nie
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.4 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 140mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.