G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
Symbol:
F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.18 kg |
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Profil SPD | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 11mm |
| Wysokość | 137mm |
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.