• G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.18 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.35 V
Pamięć RAM 64 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR5
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 36
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Profil SPD Tak
Szerokość 160mm
Długość 11mm
Wysokość 137mm
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.