• G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
Symbol: F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.2 kg
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość SPD 4800 MHz
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 64 GB
Przeznaczenie PC
Typ pamięci RAM DDR5
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Opóźnienie CAS 30
Podświetlenie Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Napięcie SPD 1.1 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.4 V
Profil SPD Tak
Kolor podświetlenia Różne
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 140mm
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.