• G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X16GB 8000MHZ CL38 XMP3 BLACK F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK
Symbol: F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.18 kg
Specyfikacja
Przeznaczenie PC
Prędkość zegara pamięci 8000 MHz
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci RAM DDR5
Pamięć RAM 32 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Podświetlenie Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Napięcie pamięci 1.45 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Opóźnienie CAS 38
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 135mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.