G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Symbol:
F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.19 kg |
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 160mm |
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.