• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Napięcie pamięci 1.4 V
Korekcja ECC Nie
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 64 GB
Profil SPD Tak
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 30
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Szerokość 140mm
Długość 10mm
Wysokość 160mm
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.