• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30-36 EXPO WHITE F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW
Symbol: F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.196 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.4 V
Napięcie pamięci 1.1 V
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci RAM DDR5
Kolor podświetlenia Różne
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Opóźnienie CAS 30
Podświetlenie Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Pamięć RAM 64 GB
Przeznaczenie PC
Szerokość 161mm
Długość 15mm
Wysokość 137mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.