• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL26 BLACK F5-6000J2636H32GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6000J2636H32GX2-TZ5NR
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.194 kg
EAN 4713294239297
Zostaw telefon
Specyfikacja
Przeznaczenie PC
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 26
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Korekcja ECC Nie
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Profil SPD Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.45 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Pamięć RAM 64 GB
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Szerokość 161mm
Długość 138mm
Wysokość 18mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.