G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL26 BLACK F5-6000J2636H32GX2-TZ5NR
Symbol:
F5-6000J2636H32GX2-TZ5NR
| Wpisz swój e-mail |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.194 kg |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 26 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.45 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 18mm |
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.