• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6400MHZ CL30 BLACK F5-6400J3039G16GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6400J3039G16GX2-TZ5NR
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.1 V
Napięcie pamięci 1.4 V
Korekcja ECC Nie
Przeznaczenie PC
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Pamięć RAM 32 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 6400 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Pokrycie ołowiem Złoto
Opóźnienie CAS 30
Podświetlenie Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 135mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.