• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO WHITE F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW
Symbol: F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.1 V
Napięcie pamięci 1.35 V
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Przeznaczenie PC
Opóźnienie CAS 30
Podświetlenie Tak
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Pamięć RAM 32 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Kolor podświetlenia Różne
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 140mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.