• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.35 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Profil SPD Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Opóźnienie CAS 30
Podświetlenie Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) 1.0
Szerokość 162mm
Długość 138mm
Wysokość 15mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.