• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR (OUTLET)
Symbol: F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
Produkt rozpakowywany, po testach. Widoczne ślady montażu. Ram sprawny.
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.19 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR5
Korekcja ECC Nie
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Napięcie pamięci 1.35 V
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Pamięć RAM 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Profil SPD Tak
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 30
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) 1.0
Szerokość 162mm
Długość 138mm
Wysokość 15mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.