• G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL26 BLACK F5-6000J2636H16GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6000J2636H16GX2-TZ5NR
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.18 kg
Specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.45 V
Korekcja ECC Nie
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Przeznaczenie PC
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Rodzaj chłodzenia Radiator
Typ pamięci RAM DDR5
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Pamięć RAM 32 GB
Podświetlenie Tak
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Opóźnienie CAS 26
Szerokość 161mm
Długość 15mm
Wysokość 136mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.