• G.SKILL TRIDENT NEO AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.17 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.1 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Szybkość przesyłania danych pamięci 6000 MT/s
Pamięć RAM 64 GB
Korekcja ECC Nie
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Podświetlenie Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Profil SPD Tak
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Szerokość 161mm
Długość 11mm
Wysokość 138mm
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.