G.SKILL TRIDENT NEO AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK
Symbol:
F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.17 kg |
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 11mm |
| Wysokość | 138mm |
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.